Targi Książki 2015.

Jak co roku nasza Biblioteka zorganizowała wycieczkę na Targi Książki, które odbywały się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Warszawskie Targi Książki stale się rozwijają dzięki profesjonalnej i efektywnej współpracy rynku wydawniczego z branżą targową w służbie książce i czytelnikom. Organizowane są w maju. Pierwsze trzy edycje odbyły się w Pałacu Kultury i Nauki. W 2013 roku, z wielkim sukcesem, Targi zadebiutowały na Stadionie Narodowym. Ubiegłoroczne, rekordowe Targi (23 kraje, 720 wystawców, 63 tys. uczestników) obchodziły jubileusz pięciolecia. Tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze bardziej atrakcyjnie: w wydarzeniu weźmie udział ponad 850 wystawców, w tym około 600 polskich oraz około 250 zagranicznych z 29 krajów i obszarów kulturowych.

Przed Stadionem Narodowym w Warszawie stoi grupa bibliotekarzy biorąca udział w targach książki.
Wnętrze Stadionu Narodowego ,bibliotekarka Mariola Wilkowska na targach książki.
Przed budynkiem Teatru Kamienica stoją pracownicy MBP w Działdowie.