Rozpoczęcie szkolenia „Internet Bez Granic – Nie bój się myszy!”

Dzisiaj w naszej Bibliotece rozpoczęło się kolejne szkolenie komputerowe. Tym razem jest to szkolenie pt. Internet Bez Granic „Nie bój się myszy” przeprowadzane przez firmę Orange. Wszystkim uczestnikom życzymy wytrwałości oraz udanej nauki. Projekt dofinansowany z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej (www.PolskaWschodnia.gov.pl), za którego realizację odpowiada Orange Polska.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Na ekranie wyświetla się prezentacja pt. ,, Nie bój się myszy!''.
Wnętrze biblioteki,mediateka.Przy komputerach siedzą uczestnicy szkolenia pt. Internet Bez Granic "Nie bój się myszy" przeprowadza firma Orange.