Cyfrowy świat w zasięgu ręki – konferencja firmy Orange

Dzisiaj w naszej Bibliotece odbyło się zakończenie i podsumowanie kursu komputerowego „Internet bez granic – nie bój się myszy” oraz promocja możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu od firmy Orange pt. „Cyfrowy świat w zasięgu ręki”. Już od początku lipca każdy użytkownik korzystający z usług internetowych Orange będzie mógł cieszyć się możliwością korzystania z nowoczesnego, szerokopasmowego internetu stacjonarnego oraz internetu mobilnego LTE! Również w naszej Bibliotece szybkość internetu zwiększy się do najlepszej dostępnej prędkości. Cieszmy się i korzystajmy z tego, że Działdowo wkracza w nową erę technologiczną!

Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stoliku siedzi burmistrz Grzegorz Mrowiński i przedstawiciele  firmy Orange.