Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

W ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem „Cała Polska czyta w bibliotekach” w dniach od 1 do 5 czerwca w naszej Bibliotece czytaliśmy książki dzieciom. W Poniedziałek naszym gościem był strażak Państwowej Straży Pożarnej w Działdowie – Leszek Góralski, który czytał książkę „Jak Wojtek został strażakiem”. W środę gościliśmy Panią Ewę Sotomską, która czytała książkę Grzegorza Kasdepke: „Niesforny alfabet”. W piątek odwiedzła nas grupa z Przedszkola nr 1, a gościem specjalnym była Pani sierż. Justyna Nowicka z Komendy Powiatowej Polcji w Działdowie, która czytała książkę „Maks nie rozmawia z obcymi” Christiana Tielmanna.

Grupa dzieci siedzi na krzesełkach w bibliotece uważnie słuchają jak czyta strażak Państwowej Straży Pożarnej w Działdowie - Leszek Góralski książkę "Jak Wojtek został strażakiem" z okazji  XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.