Lekcja Biblioteczna „O jajku”

Dziś odwiedziły nas dwie grupy z Przedszkola nr 4 (5 i 0B). Młodzi czytelnicy wysłuchali najpierw teatrzyku Kamishibai pt. ” Żabi Król”, a później lekcji o jajku. Dzieci poznały zwierzątka, które wykluwają się z jajka, różnorodność w wielkości i wyglądzie jaj, rozmawialiśmy o przysłowiach z jajkiem i ciekawostkach o jajku. Przedszkolaki wykazały duże zainteresowanie książkami 3D i zabawkami w które wyposażony jest Oddział dla Dzieci. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.

Grupa dzieci siedzi na krzesełkach razem słuchają teatrzyku Kamishibai pt. " Żabi Król", który czyta bibliotekarka Ania.
Grupa dzieci siedzi w kole, bibliotekarka Ania przeprowadza zajęcia w tle na stoliku stoją książki, w oddali wisi telewizor.