Podróże literackie – warsztaty dla pracowników oddziałów dla dzieci.

Dzisiaj w naszej Bibliotece odbyło się spotkanie pt. „Podróże literackie – warsztaty dla pracowników oddziałów dla dzieci”. Szkolenie przeprowadziły: Maria Jańczyk-Zegler, Jagoda Rychter oraz Agata Kulbicka bibliotekarki z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie. W szkoleniu razem z bibliotekarkami naszego Oddziału dla dzieci wzięły udział także bibliotekarki z Gminnych Bibliotek w Burkacie, Rybnie, Lidzbarku oraz Płośnicy. Panie nauczyły sie jak w Praktyce zastosować zdobytwą wiedzę w tworzeniu scenariuszy i jak zastosować różnorodne materiały dostępne w bibliotece w spotkaniach z dziećmi. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stolikach siedzą panie z Gminnych Bibliotek, biorą udział w spotkaniu  pt. "Podróże literackie - warsztaty dla pracowników oddziałów dla dzieci".