Projekcja filmu pt. „KROK PONAD CISZĄ. METODA PROFESORA GŁUSZCZAKA”

Dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbyła się projekcja filmu po tytułem „KROK PONAD CISZĄ. METODA PROFESORA GŁUSZCZAKA”. Olsztyńska Pantomima Głuchych – kim był i jest jej Twórca? Jak z amatorskiego, terapeutycznego teatrzyku powstało zjawisko, tak niezwykłe w dziejach kultury polskiej. Na te i inne pytania odpowiadał Profesor Bohdan Głuszczak oraz dwie aktorki Olsztyńskiej Pantomimy Głuchych wraz z inicjatorką spotkania Panią Grażyną Grejner z Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Film obejrzała grupa uczniów z Gimnazjum nr 2 oraz grupa z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Działdowie. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Na krzesełkach siedzi młodzież zgromadzona na projekcję filmu pod tytułem "KROK PONAD CISZĄ. METODA PROFESORA GŁUSZCZAKA".