Obchody Święta Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia, który przypada 25 listopada, w naszej Bibliotece świętowaliśmy przez cztery dni. Odwiedziły nas dzieci z Przedszkola nr 3 i 4, którym czytaliśmy książkę o misiowej rodzinie i Kubusiu Puchatku. Przedszkolaki kolorowały i robiły misie z tekturowych rolek. Odwiedziliśmy też Klub dziecięcy „Krasnoludek” oraz Przedszkole nr 4 i 5, gdzie czytaliśmy maluszkom książki o misiach. W Oddziale dla dzieci na dzieci czekały ciekawe zajęcia, podczas których słuchały opowiadań o misiach, wzięły udział w quizie z wiedzy o Kubusiu Puchatku i konkursie plastycznym.

Wnętrze sali. Dekoracja z napisem Światowy Dzień Pluszowego Misia. Siedem pluszowych misi na środku siedzi bibliotekarka Ania Wiśniewska prowadzi zajęcia dla dzieci.