Biblioteka młodych. Jak budować ofertę kulturalną dla dzieci.

W środę 21.11 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbyło się szkolenie „Biblioteka młodych. Jak budować ofertę kulturalną dla dzieci i młodzieży”. Szkolenie poprowadził Pan Damian Domański – absolwent Collegium Marianum w Pelplinie i filologii klasycznej w UG, mgr filologii klasycznej, bibliolog, pedagog i animator życia społecznego. Doktorant literaturoznawstwa w Katedrze Filologii Łacińskiej w Instytucie Studiów Klasycznych i Orientalnych KUL.
Ukończył studia podyplomowe z zakresu pedagogiki w Ateneum – Szkole Wyższej w Gdańsku oraz epigrafiki i archeologii biblijnej w Wyższej Szkole Filologii Hebrajskiej w Toruniu. Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Morzeszczynie, nauczyciel języka łacińskiego i kultury antycznej w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym „Lingwista” w Gdańsku. Działanie odbyło się w ramach projektu „Cała naprzód!”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wnętrze biblioteki,mediateka. W kole siedzą uczestnicy szkolenia "Biblioteka młodych. Jak budować ofertę kulturalną dla dzieci i młodzieży". Szkolenie poprowadzi Pan Damian Domański.
Wnętrze biblioteki,mediateka. W kole siedzą uczestnicy szkolenia "Biblioteka młodych. Jak budować ofertę kulturalną dla dzieci i młodzieży". Szkolenie prowadzi Pan Damian Domański. W tle monitor z prezentacją.
Wnętrze biblioteki,mediateka i uczestnicy szkolenia "Biblioteka młodych. Jak budować ofertę kulturalną dla dzieci i młodzieży". Szkolenie poprowadził Pan Damian Domański.