Lekcja biblioteczna dla sześciolatków z Przedszkola nr 5

„Nasza Mała Ojczyzna” to lekcja, która aktualnie cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony wychowawców szkół i przedszkoli. Dziś udział w takich zajęciach wzięły sześciolatki z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Działdowie. Podczas spotkania czytaliśmy legendę „O Lechu, Czechu i Rusie”, dzieci wysłuchały i obejrzały prezentację o Polsce, a później metodą wydzieranki, wykleiły flagę Polski.

Wnętrze biblioteki. Bibliotekarka Ania Wiśniewska czyta dzieciom legendę  „O Lechu, Czechu i Rusie”.
Wnętrze biblioteki. Bibliotekarka Dorota Kusik opowiada i pokazuje dzieciom oddział mediateki w bibliotece.
Wnętrze biblioteki. Przy stoliku siedzą dzieci i metodą wydzieranki wyklejają flagę Polski.
Wnętrze biblioteki.  Podczas lekcji bibliotekarka Ola Cybulska na monitorze pokazuje flagę Polski.