Wizyta dzieci z SP nr 3

Dzisiaj w Mediatece odbyły się warsztaty kreatywnego pisania. Przybyły na nie dzieci ze świetlicy szkolnej, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie. Było twórczo i bardzo wesoło. Udało nam się stworzyć kilka własnych utworów, które już wkrótce będzie można przeczytać na naszej stronie internetowej. Dziękujemy za aktywny udział w zajęciach.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Dzieci ze SP nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie biorą udział w warsztatach z kreatywnego myślenia, na podłodze książki i duża mapa.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Dzieci ze SP nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie siedzą w kole na pufach i biorą udział w warsztatach z kreatywnego myślenia. Zajęcia prowadzą bibliotekarki Dorota Kusik i Małgorzata Trąmpczyńska.