Wizyta dzieci z grupy „Kłapouszki” z Przedszkola 'U Misia’

Dziękujemy za wizytę grupie „Kłapouszki” z Przedszkola „U Misia” 🙂 Dzieci uczyły się dziś prostego programowania za pomocą naszych małych robotów mobilnych, czyli Ozobotów. Nasi mali odkrywcy z zapałem i ciekawością pracowali z robotami. Patrzyli w jaki sposób Ozobot rozpoznaje kolory, podąża po liniach, wykrywa skrzyżowania narysowane na papierze. Dzięki tej lekcji dzieci przekonały się, że programowanie jest niezwykle praktyczną dziedziną, która wykorzystywana jest w każdym obszarze ludzkiego życia.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Na pufach siedzą dzieci  „Kłapouszki” z Przedszkola „U Misia” uczą się programowania, mobilnych ozobotów.
Na podłodze dziewczynka układa małe puzzle.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Na pufach siedzą dzieci  „Kłapouszki” z Przedszkola „U Misia” uczą się programowania i wykonują trasę dla ozobotów.