Wyjazd studyjny bibliotekarzy do Sopotu

W dniach 23-24.11 bibliotekarze z Działdowa i powiatu działdowskiego wzięli udział w wizycie studyjnej. Odwiedziliśmy Sopotekę – Galerię Kultury Multimedialnej. Sopoteka łączy w sobie klasyczną bibliotekę z profesjonalnym sprzętem, oprogramowaniem, e-bookami, oculusami, audiobookami, filmami, płytami winylowymi oraz CD, streamingiem muzycznym, a także konsolami PS3, PS4, Xbox360. W bibliotece organizowane są także pokazy drukarki 3D. Działanie odbyło się w ramach projektu „Cała naprzód!”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wnętrze Sopoteka - Galeria Kultury Multimedialnej.  Bibliotekarze z Działdowa i powiatu działdowskiego wzięli udział w wizycie studyjnej. w tle regały z książkami.