Wakacje w Bibliotece- Tydzień 7

Ten tydzień wakacji zaczęliśmy od pokazów Mobilnego Planetarium. 13 i 14 sierpnia wszyscy użytkownicy Biblioteki mogli wziąć udział w projekcji trzech filmów na temat kosmosu. Planetarium było częścią naszego projektu „Działdowska Uczta Literacka”. Dodatkowo w czasie zajęć rozmawialiśmy na temat bezpieczeństwa w Internecie oraz graliśmy w gry planszowe 🙂

Wnętrze biblioteki. Na pufach siedzą dzieci w tle mobilne planetarium.
Przy stoliku dwójka dzieci koloruje pieski.
Wnętrze biblioteki. Po kolei dzieci wchodzą do mobilnego planetarium na projekcję filmu o kosmosie.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Dzieci siedzą na pufach i rysują na kartce papieru.
Na kolorowej wykładzinie dwóch chłopców gra w grę 5 sekund.
Projekcja filmu o kosmosie w mobilnym planetarium.
Projekcja filmu o kosmosie w mobilnym planetarium.
Czwórka dzieci bierze udział w ćwiczeniach.