Rusza „Działdowska Uczta Literacka”

Mamy zaszczyt poinformować, że rozpoczęliśmy realizację projektu „Działdowska Uczta Literacka”, który uzyskał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. W ramach tego projektu w bibliotece odbędą się 4 uczty literackie. Pierwsza uczta „Wakacyjna” rozpoczyna się w sierpniu, przez dwa dni (13-14 sierpnia) można było w bibliotece obejrzeć pokazy mobilnego planetarium. Poza tym zapraszamy na spektakl dla dzieci pt. „Opowieści z Teczki Profesora Książeczki” (poniedziałek 27 sierpnia), turniej układania puzzli (29 sierpnia), turniej gier komputerowych – FIFA 2018 (30-31 sierpnia). „Działdowska Uczta Literacka” będzie obejmowała działaniami 4 miesiące, każdy miesiąc to będzie inna tematyka, aby zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta literackie. Więcej informacji wkrótce na stronie biblioteki i FB.

Plakat MBP zaprasza w ramach projektu  "Działdowska Uczta Literacka"  na 4 uczty literackie. Pierwsza uczta "Wakacyjna" to pokazy mobilnego planetarium 13-14 sierpnia druga spektakl dla dzieci pt. "Opowieści z Teczki Profesora Książeczki" (poniedziałek 27 sierpnia), trzecia turniej układania puzzli (29 sierpnia), i czwarta  turniej gier komputerowych - FIFA 2018 (30-31 sierpnia).