Spotkanie autorskie z Danielem Kasprowiczem

5 lipca 2018 na zaproszenie Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa i naszej biblioteki gościliśmy niesamowitego młodego człowieka – Daniela Kasprowicza. Autora dwóch książek: „Kilasymandry. Jak Madagaskar nauczył mnie kochać” oraz „Hazo Mena. O marzeniach z Czerwonej Wyspy”. Ambasadora walki z głodem na świecie, prywatnie miłośnika kawy i mlecznej czekolady, a także amatora maratonów i zapalonego podróżnika. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stoliku autor książek Daniel Kasprowicz podpisuje swoje książki dla czytelników.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy białym ekranie prezes DKS Renata Buczyńska i dyrektor MBP Justyna Lytvyn obok na scenie autor książek Daniel Kasprowicz.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Na krzesełkach siedzi publiczność zgromadzona na spotkanie z Danielem Kasprowiczem.