Jubileusz Poetycki Krzysztofa Tabaczki

Wczoraj w naszej bibliotece miał swój benefis 45 lecia pracy poetyckiej Krzysztof Tabaczka. W rozmowie z Elkiem Cichoszem zdradził kilka szczegółów ze swojego życia oraz opowiedział o swojej twórczości. Widzowie mogli również usłyszeć wiersze autora w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół w Malinowie, a całość dopełnił występ Wojtka Gęsickiego – barda, kompozytora, wykonawcy, członka Związku Autorów i Kompozytorów Polskich, któremu na akordeonie towarzyszył Rafał Grząka – wielokrotnie nagradzany muzyk na wielu festiwalach, poza tym dr hab. sztuk muzycznych i wykładowca Uniwersytetu Chopina w Warszawie. Dziękujemy Wszystkim za przybycie i wspólne uczenie 45 lecia twórczości Krzysztofa Tabaczki.

Na czerwonych fotelach siedzi pan Elek Cichosz z mikrofonem i poeta Krzysztof Tabaczka.
Na scenie w MBP w dziale mediateka wystąpił Wojtek Gęsicki z gitarą i obok niego na akordeonie gra  Rafał Grząka.  Przy stoliku siedzi poeta Krzysztof Tabaczka i Elek Cichosz.
Przy regale z książkami uczeń szkoły z Malinowa czyta wiersze poety Krzysztofa Tabaczki.
Na akordeonie gra  Rafał Grząka.
Publiczność zgromadzona na jubileusz poetycki Krzysztofa Tabaczki.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Dyrektor MBP w Działdowie Justyna Lytvyn przedstawia zespół muzyczny z gitarą pan Wojtek Gęsicki i na akordeonie Rafał Grząka.
Na scenie w MBP z mikrofonem pan Elek Cichosz , na czerwonym fotelu siedzi poeta Krzysztof Tabaczka.
Publiczność zgromadzona na jubileusz poetycki Krzysztofa Tabaczki.
Poeta Krzysztof Tabaczka podpisuje dla gościa książkę ''Tajemnica'' swojego autorstwa.