Pierwsza lekcja biblioteczna po wakacjach

Uczniowie klasy I c ze Szkoły Podstawowej nr 2 uczestniczyli po raz pierwszy w lekcji bibliotecznej. Po zwiedzeniu biblioteki czytaliśmy książkę pt. „Franklin i książka z biblioteki”, rozmawialiśmy o szanowaniu książek i zasadach wypożyczania. Przedstawiliśmy nowości biblioteczne kierowane do tej grupy czytelniczej. Na zakończenie każdy zrobił własną zakładkę do książki.

Wnętrze biblioteki, na pufach siedzą uczniowie klasy I c ze Szkoły Podstawowej nr 2 słuchają jak czyta bibliotekarka Ania Wiśniewska książkę pt.„Franklin i książka z biblioteki”.
Wnętrze biblioteki, uczniowie klasy I c ze Szkoły Podstawowej nr 2 zwiedzają mediatekę o której opowiada bibliotekarka Dorota Kusik.
Wnętrze biblioteki, uczniowie klasy I c ze Szkoły Podstawowej nr 2 wspólnie z bibliotekarką Olą Cybulską rozmawiają o szanowaniu książek i zasadach wypożyczania.
Wnętrze biblioteki, uczniowie klasy I c ze Szkoły Podstawowej nr 2 wykonują własne zakładki do książek.