Światowy Dzień Drzewa

Odwiedziła nas dziś grupa II z Przedszkola nr 3. Spotkaliśmy się z okazji Światowego Dnia Drzewa. Przeczytaliśmy opowiadanie o przygodach Kubusia Puchatka „Drzewo na prawo, drzewo na lewo”. Dzieci opowiadały jakie drzewa znają i co na nich rośnie. Wspólnie ułożyliśmy też puzzle z drzewem. Na koniec wszystkie dzieci ozdobiły jesiennymi liśćmi wcześniej przygotowane drzewa.

Przy stoliku pięcioro dzieci ozdabia liśćmi drzewa.
Na kolorowych pufach siedzą dzieci i słuchają opowiadania  o przygodach Kubusia Puchatka "Drzewo na prawo, drzewo na lewo".
Wnętrze biblioteki. Dzieci zwiedzają oddział mediateki. Opowiada o nim Małgorzata Trąmpczyńska.
Na pufach siedzą dzieci słuchają opowiadania  "Drzewo na prawo, drzewo na lewo",czyta bibliotekarka Ola Cybulska.
Na kolorowej wykładzinie dzieci wspólnie z bibliotekarką Anią Wiśniewską układają drzewo z puzzli.
Przy stoliku pięcioro dzieci ozdabia liśćmi drzewa.
Przy stoliku pięcioro dzieci ozdabia liśćmi drzewa obok bibliotekarka Ania Wiśniewska.