Bajkowy pionek

30 września (niedziela) Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie wzięła udział w Festynie Cittaslow i tym samym zamknęła swój projekt „ Zabajkowani 3, czyli potrójnie zakręceni na punkcie bajki”. Uczestników wydarzenia zaprosiliśmy do wspólnej gry na świeżym powietrzu. Rozstrzygnęliśmy też konkurs na „Bajkowy Pionek” , który został ogłoszony w sierpniu .
Pierwsze miejsce zajął Patryk Rybak, drugie Milena Kierska, trzecie Maja Zakrzewska. Wyróżnienia otrzymali: Oskar Zakrzewski, Anna Rochmińska i Jakub Grabowski. Wszystkim dziękujemy za uczestnictwo w konkursie:) .Działanie to było organizowane w ramach programu „Wędrowna Akademia Kultury” realizowanego przez Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „ Bardzo Młoda Kultura 2016-1018” oraz ze środków samorządów Ełku i Olsztyna oraz Samorządu Województwa Warmińsko –Mazurskiego „.

Na scenie laureaci projektu ''Zabajkowani 3, czyli potrójnie zakręceni na punkcie bajki” razem z nimi burmistrz miasta Grzegorz Mrowiński i dyrektor MBP Justyna Lytvyn i maskotki postacie z bajek.
Na chodniku plakat z napisem START i różowy krążek z lupą.
Rodzic z dzieckiem i maskotka postać z bajki na starcie konkursu ''Bajkowy Pionek''.
Miejsce konkursu ''Bajkowy Pionek''  W tle kolorowe kartki na wyznaczonej trasie.
Na chodniku przed MDK kolorowe kartki na trasie konkursu ''Bajkowy Pionek''.
Na chodniku przed MDK wyznaczona trasa z kolorowymi kartkami do konkursu ''Bajkowy pionek''.