Zajęcia edukacyjne dla dzieci z Przedszkola nr 3.

Podczas dzisiejszej lekcji prezentowaliśmy zasoby naszej biblioteki. Wyjaśniliśmy jak korzystać z księgozbioru i na jakich zasadach czytelnicy korzystają z naszych zasobów. Rozmawialiśmy o zmieniających się porach roku i czytaliśmy opowiadanie o wesołych zabawach Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Przedszkolaki przedstawiły cztery pory roku przyporządkowując przygotowane elementy charakterystyczne dla danej pory roku.

Wnętrze biblioteki. W kole na pufach siedzą dzieci i słuchają opowiadania o wesołych zabawach Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, czyta bibliotekarka Aleksandra Cybulska.
Przy stoliku siedzą dziewczynki i dopasowują przygotowane elementy charakterystyczne dla danej pory roku.
Przy stoliku siedzą dzieci i dopasowują przygotowane elementy charakterystyczne dla danej pory roku.
Przy stoliku siedzą dzieci i opiekunka razem dopasowują przygotowane elementy charakterystyczne dla danej pory roku.
Przy biurku stoi grupa dzieci i bibliotekarka Ania Wiśniewska.
Między regałami stoi grupa dzieci, bibliotekarka pokazuje im książkę o dinozaurach.