4 dzień Ferii w Bibliotece.

Zajęcia rozpoczęliśmy od przeczytania teatrzyku Kamishibai „O rybaku i złotej rybce”. Następnie bawiliśmy się w „Każdy ma talent”. W pierwszej rundzie dzieci recytowały wiersze polskich autorów, w drugiej – każdy prezentował swój talent. Wygrały Matylda i Amelia, ale nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy, bo każdy ma talent.

Wnętrze biblioteki. Na pufach siedzą dzieci, za nimi baner z napisem ''Każdy ma talent 2018''.
Przy banerze z napisem ''Każdy ma talent 2018'' stoi chłopiec z piłką.
Przy banerze z napisem ''Każdy ma talent 2018'' stoi dziewczynka z kostką rubika.
Na kolorowych krzesłach siedzą dzieci, bibliotekarka Ania Wiśniewska czyta im teatrzyk Kamishibai "O rybaku i złotej rybce".
Na krzesełkach siedzą dzieci biorą udział w zabawie ''Każdy ma talent''.
Dziewczynka przy banerze  ''Każdy ma talent 2018'' przedstawia swój talent.
Przy banerze z napisem  ''Każdy ma talent 2018'' dziewczynka prezentuje swój talent wokalny.
Wnętrze biblioteki. Dzieci jeden za drugim poruszają się w kole i trzymają w górze złote gwiazdki.
Na krzesełkach siedzą dzieci, jedna z dziewczynek stoi przy banerze i recytuje wiersze z książki.
Przy banerze z napisem ''Każdy ma swój talent'' stoi chłopiec i trzyma w ręku książkę na głos recytuje wiersze.
Przy banerze z napisem ''Każdy ma swój talent'' stoi dziewczynka z mikrofonem i recytuje wiersze z książki.
Ustawione dzieci jeden za drugim biorą udział w zabawie.

Tagi: Brak tagów