Zabajkowani 2 – Gra Miejska. – dzień 9.

26 października Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zorganizowała Grę Miejską pt. „Przedmiot zwykły czy niezwykły?” w ramach projektu Zabajkowani 2, w której wzięły udział 4 Szkoły podstawowe z naszego powiatu. Zabawa miała na celu zapoznanie uczestników z bajkami z różnych stron świata. Na 5 stanowiskach na graczy czekały przeróżne zadania do wykonania, w których można było zdobyć określoną liczbę punktów.

Klasyfikacja końcowa prezentuje się następująco:
1 miejsce: Szkoła Podstawowa w Niechłoninie
2 miejsce: Szkoła Podstawowa w Księżym Dworze
3 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4 w Działdowie
4 miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 w Działdowie
Dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Na krzesełkach siedzi młodzież biorąca udział w grze miejskiej pt. „Przedmiot zwykły czy niezwykły?” w ramach projektu Zabajkowani 2.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Dziewczynka w złotej koronie biorąca udział w grze miejskiej.
Przy stoliku siedzą dwie dziewczynki biorące udział w grze miejskiej obok na stoliku leżą książki i kartka z napisem gra miejska stanowisko 1 .
Wnętrze biblioteki,mediateka.Przy stoliku stoją dzieci rozwiązują zagadki gry miejskiej.
Przy stoliku ze stanowiskiem nr 3 siedzi opiekun i dwóch chłopców biorących udział w grze miejskiej.
Przy stoliku ze stanowiskiem nr 3 siedzi opiekun i pięcioro dzieci biorących udział w grze miejskiej.
Wnętrze biblioteki, przy stoliku ze stanowiskiem nr 1 siedzi pięcioro dzieci i bibliotekarka Ola Cybulska.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Pięcioro dzieci układa na podłodze puzzle.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska i Marzena Pawłowska wręczają dyplomy i nagrody za udział w grze miejskiej.
Wnętrze biblioteki,mediateka.  Uczestnicy z dyplomami i nagrodami biorący udział w grze miejskiej.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Dzieci stoją przy ekranie monitora.
Wnętrze biblioteki. Przy stoliku siedzi pięcioro dzieci obok nich opiekunka.
Wnętrze biblioteki. Przy stoliku siedzi pięcioro dzieci i rozwiązują zadania z gry miejskiej.
Wnętrze biblioteki. Przy stoliku siedzą  dzieci i rozwiązują zadania z gry miejskiej.