Zabajkowani 2 – Klub Malucha – Mali Einsteini – dzień 8.

Zajęcia rozpoczęliśmy od przeczytania teatrzyku Kamishibai „Królowa pszczół”. Rozmawialiśmy o tym dlaczego trzeba pomagać innym i w jaki sposób dzieci mogą pomagać starszym. Następnie dzieci wykonały dwie pszczółki z wcześniej przygotowanych elementów. Dzięki mamie Huberta starsza grupa ma nową nazwę – „Mali Einsteini”. Gratulujemy pomysłowości.

Wnętrze biblioteki. Dzieci słuchają teatrzyku Kamishibai  "Królowa pszczół". Czyta bibliotekarka Aleksandra Cybulska.
Chłopiec bawi się w basenie z kolorowymi piłeczkami.
Wnętrze biblioteki. Na krzesełkach siedzą dzieci z opiekunami,w tle regały z książkami.
Przy stolikach siedzą dzieci z opiekunami, z przygotowanych elementów wykonują pszczółki.
Przy stoliku siedzi dziewczynka z opiekunką razem wykonują pszczółkę.
Chłopiec w górze trzyma wykonaną przez siebie pszczółkę.
Dziewczynka trzyma pszczółkę.
Przy regale z książkami stoją dwie dziewczynki trzymają swoje prace papierowe pszczółki.
Dziewczynka z opiekunką trzymają wykonane przez siebie pszczółki.
Chłopiec i dziewczynka trzymają w dłoniach pszczółki.
Przy stoliku dziewczynka układa klocki.
W basenie z kolorowymi piłeczkami bawi się dziewczynka.