Zajęcia edukacyjne dla dzieci z Przedszkola „U Misia”.

Kolejny dzień świętowaliśmy Urodziny Książkowego Misia – tym razem z grupą Tuptusiów i Gumisiów z Przedszkola „U Misia”. Dzieci z dużym zaangażowaniem wysłuchały opowiadania o Misiu Bysiu i opowiadały dlaczego ważne jest dzielenie się z innymi. Następnie reprezentanci grup odpowiadali na pytania dotyczące książkowych misiów. Dzieci tańczyły do piosenki o misiach oraz wspólnie kolorowały obrazki misiów. Na zakończenie zajęć na wszystkich czekała słodka niespodzianka.

Wnętrze biblioteki, grupa dzieci siedzi na pufach w misiowych opaskach na głowie, spotkanie dzieci w bibliotece z okazji zbliżających się urodzin Książkowego Misia.
Na kolorowej wykładzinie bawi się dziewczynka w łowienie plastikowych rybek, pomaga bibliotekarka Ania Wiśniewska.
Na kolorowej wykładzinie bawi się chłopiec w łowienie plastikowych rybek.
Na kolorowej wykładzinie bawi się dziewczynka w łowienie plastikowych rybek.
Przy stoliku dzieci kolorują dużego misia.
Wnętrze biblioteki,bibliotekarka Ania Wiśniewska częstuje dzieci ciastkami.
Dwie prace plastyczne dzieci, kolorowe misie.
Na kolorowej wykładzinie bawi się dziewczynka w łowienie plastikowych rybek.
Na kolorowej wykładzinie bawi się chłopiec w łowienie plastikowych rybek.