Zakończenie projektu „Linie papilarne opowieści”.

„Linie papilarne opowieści” to autorski projekt Mariusza Sieniewicza – uznanego w kraju olsztyńskiego pisarza i felietonisty. Laureat m.in. „Wawrzynu” – Literackiej Nagrody Warmii i Mazur oraz II Konkursu Dramaturgicznego „Strefy kontaktu” nominowany był również do takich prestiżowych nagród jak Nike czy Paszport „Polityki”. Autor powieści i opowiadań, od lat z zaangażowaniem współtworzy życie kulturalne i literackie zarówno swojego rodzinnego miasta, jak i regionu. Celem projektu jest odszukanie nieodkrytych talentów literackich i pobudzenie drzemiącego w nich potencjału twórczego przez organizację kursów kreatywnego pisania skierowanych do mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego.

Wnętrze biblioteki, mediateka. Przy stolikach siedzą uczestnicy projektu „Linie papilarne opowieści” Mariusza Sieniewicza. W tle na monitorze prezentacja.
Wnętrze biblioteki, mediateka. Mariusz Sieniewicz pisarz i felietonista.