Spotkanie Klubu Malucha – grupa I.

Podczas dzisiejszych zajęć Klubu Malucha przybliżaliśmy ideę miast Cittaslow. Czytaliśmy wiersz o małym ślimaczku, który miał wielkie marzenia o zwiedzaniu czterech stron świata. Maluszki bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach wyklejając i kolorując piękne ślimaki. Serdecznie dziękujemy dzieciom i opiekunom za zaangażowanie w spotkanie.

Wnętrze biblioteki, dziewczynka z opiekunką bawią się zabawkami.
Na niebieskim stoliku leży 5 prac plastycznych przedstawiających kolorowe ślimaki.
Przy stolikach siedzą dzieci i ich opiekunowie, bibliotekarka Ania Wiśniewska czyta wiersz o małym ślimaczku, który miał wielkie marzenia o zwiedzaniu czterech stron świata.
Opiekunka z dziewczynką trzymającą książeczkę pt. ''Czy ślimak zdąży na urodziny wuja Zbysia?''.
Przy stoliku siedzi dziewczynka obok niej opiekun razem czytają książkę.
Przy stoliku siedzi dziewczynka z opiekunką razem czytają książkę.
Przy stoliku siedzi dziewczynka i dwie opiekunki razem wykonują pracę plastyczną.
Przy stolikach siedzą dziewczynki  i dwóch opiekunów razem wykonują pracę plastyczną.
Przy stoliku siedzi dziewczynka obok niej opiekun razem wykonują pracę plastyczną.
Przy stoliku siedzi dziewczynka i opiekunka razem wykonują pracę plastyczną.
Przy stolikach siedzą dzieci i opiekunowie razem wykonują pracę plastyczną.
Przy stolikach siedzą dzieci i opiekunowie razem wykonują pracę plastyczną, bibliotekarka pokazuje maskotkę ślimaka.
Przy stoliku siedzi dziewczynka i dwie opiekunki razem oglądają maskotkę ślimaka.
Przy stoliku siedzi dziewczynka i opiekun razem kolorują ślimaka.
Przy stoliku siedzi dziewczynka i koloruje ślimaka.
Dziewczynka z opiekunem w tle regały z książkami.
Dziewczynka  z opiekunką.
Rodzice z dwójką dzieci w tle regał z książkami.
Przy dwóch pufach siedzi chłopiec z opaską na głowie.
Przy dwóch pufach siedzi dziewczynka z opaską na głowie.
Dziewczynka z opiekunką w oddziale dla dzieci.