Wernisaż wystawy projektu Emilia Sukertowa-Biedrawina – znana i nieznana.

Dzisiaj w naszej Bibliotece odbył się wernisaż wystawy poświęconej życiu i działalności Emilii Sukertowej-Biedrawiny. Ekspozycja powstała z okazji 130 urodzin bohaterki w ramach projektu realizowanego ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm jutra.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Goście przybyli na wernisaż wystawy projektu Emilia Sukertowa - Biedrawina- znana i nieznana.
Dyrektor MBP Justyna Lytvyn, w tle regał z książkami.
Burmistrz miasta Działdowo Grzegorz Mrowiński wręcza nagrodę dziewczynce.
Burmistrz miasta Działdowo Grzegorz Mrowiński wręcza nagrodę chłopcu.
Dyrektor MBP Justyna Lytvyn i burmistrz miasta Grzegorz Mrowiński.