Wakacje w Bibliotece – Tydzień 7.

7 tydzień wakacyjnych zajęć dobiegł końca „Wakacyjne wojaże” to temat naszych zajęć plastycznych do których wykonania użyliśmy farb. Graliśmy w gry planszowe i nową grę, którą sami stworzyliśmy z drewnianych patyczków – „KABUM”. Dziś natomiast odbyły się kolejne zajęcia z cyklu „nowe technologie”. Dzieci wykorzystały tablety aby nagrać filmik i wykorzystały różne aplikacje które wcześniej prezentowała nasza Pani Małgosia. Na zakończenie spotkania wspólnie oglądaliśmy efekty naszej pracy.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Na pufach siedzą dzieci z bibliotekarką Małgorzatą Trąmpczyńską wszyscy biorą udział w zajęciach z cyklu „nowe technologie”.
Wnętrze biblioteki,mediateka. W tle monitor z prezentacją multimedialną.
Wnętrze biblioteki, przy stoliku siedzi chłopiec z dziewczynką i wykonują prace plastyczne.
Przy stoliku siedzi chłopiec i rysuje na białek kartce papieru.
Przy stolikach siedzą dzieci wspólnie wykonują prace plastyczne.
Na kolorowej wykładzinie w bibliotece leżą prace plastyczne wykonane przez dzieci.
Przy stoliku dziewczynka z chłopcem grają w bierki.
Przy stoliku siedzą dzieci jeden chłopiec pisze kredą na tablicy obok nich siedzi bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.
W kolorowym basenie z piłeczkami bawią się dwie dziewczynki w tle inne dzieci oglądają na monitorze mecz.
Przy stoliku dwóch chłopców układa klocki lego.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Na pufach siedzą dzieci i oglądają prezentację przygotowaną przez bibliotekarkę Małgorzatę Trąmpczyńską.
Chłopiec podczas zajęć mobilnych trzyma w ręku tablet.
Dziewczynka  podczas zajęć mobilnych trzyma w ręku tablet.
Chłopiec podczas zajęć mobilnych trzyma w ręku tablet.
Dwóch chłopców podczas zajęć mobilnych trzyma w ręku tablet.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Na pufach siedzą dzieci i oglądają prezentację na monitorze.