Spotkanie autorskie z Dariuszem Piotrowiczem.

Dzisiaj w naszej Bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z Panem Dariuszem Piotrowiczem. Mnóstwo gości zebrało się aby posłuchać o tym jak powstała książka pt. „Ochotnicze Straże Pożarne na Działdowszczyźnie. Zarys dziejów do 1939 r.”. Tradycyjnie gości przywitała nasza Pani dyrektor, autora zapowiedziała Pani Anna Barbara Czuraj-Struzik, a miłą niespodziankę w postaci zaśpiewania piosenki Sting – Shape of my heart wykonała Zuzanna Anaczkowska – córka szwagierki autora. Najpierw sam autor opowiedział o tym jak powstawała książka a następnie odpowiedział na pytania gości. Dziękujemy wszystkich za przybycie.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Autor książki Dariusz Piotrowicz pt. „Ochotnicze Straże Pożarne na Działdowszczyźnie. Zarys dziejów do 1939 r.”.
Wnętrze biblioteki,mediateka.Zuzanna Anaczkowska.
Publiczność zgromadzona na spotkanie autorskie z Dariuszem Piotrowiczem.
Anna Barbara Czuraj-Struzik.
Burmistrz miasta Działdowo Grzegorz Mrowiński wręcza nagrodę dla Dariusza Piotrowicza.
 Autor książki Dariusz Piotrowicz pt. „Ochotnicze Straże Pożarne na Działdowszczyźnie. Zarys dziejów do 1939 r.” podpisuje Elżbiecie Zakrzewskiej swoją książkę.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Autor książki Dariusz Piotrowicz pt. „Ochotnicze Straże Pożarne na Działdowszczyźnie. Zarys dziejów do 1939 r.” podpisuje gościom swoją książkę.
Tort z okazji wydania książki pt. „Ochotnicze Straże Pożarne na Działdowszczyźnie. Zarys dziejów do 1939 r.”.
Wnętrze biblioteki,mediateka. Autor książki Dariusz Piotrowicz pt. „Ochotnicze Straże Pożarne na Działdowszczyźnie. Zarys dziejów do 1939 r.” kroi tort.