Promocja książki pt. „Działdowska Kuźnia Słowa Dzieciom”.

2 czerwca na placu zabaw „Dziecięca Kraina” odbyła się promocja książki „Działdowska Kuźnia Słowa Dzieciom”. Ogłoszono także wyniki konkursu plastycznego pt. „Mój rysunek do bajki” zorganizowanego przez Burmistrza Miasta Działdowo, Stowarzyszenie Działdowska Kuźnia Słowa oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Działdowie. Na konkurs zgłoszono 461 prac plastycznych. Publikacją rysunków w książce wyróżniono autorów 26 prac.

Wśród nagrodzonych znaleźli się:
I miejsce – Karolina Kołodziejczyk
II miejsce – Laura Rama
III miejsce – Zosia Szczech
wyróżnienia – Lena Rembecka i Kacper Paczkowski.
Na koniec każdy mógł uzyskać autografy autorów wierszy, bajek i opowiadań, które znajdują się w książce „Działdowska Kuźnia Słowa Dzieciom”.
Miejski Dom Kultury zadbał o oprawę muzyczną, wystąpili także soliści z sekcji wokalnej oraz sekcja bębniarska. Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie przygotowała kiełbaski z grilla oraz inne atrakcje – puszczanie baniek, malowanie kredą, skręcanie balonów oraz malowanie twarzy.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!

Na scenie burmistrz miasta Działdowa Grzegorz Mrowiński i laureaci konkursu plastycznego z nagrodami pt. "Mój rysunek do bajki".
Dziewczynka na placu zabaw przy MBP w Działdowie.
Na placu przy MBP grill z okazji konkursu plastycznego i promocji książki obok bibliotekarka Elżbieta Wojcieszek z mężem.
Burmistrz miasta Działdowo Grzegorz Mrowiński wręcza książkę laureatce konkursu.
Burmistrz miasta Działdowo Grzegorz Mrowiński wręcza nagrodę chłopcu za udział w konkursie.
Prezes DKS Renata Buczyńska podpisuje książkę dzieciom.
Tata z córką przed MBP.
Chłopczyk z książką pt. ''Działdowska Kuźnia Słowa Dzieciom'' .
Na placu obok MBP dziewczynka maluje kredą chodnik.
Na placu obok MBP rodzice z dziećmi.
Na placu przed MBP mama z dwójką dzieci.
Przy stoliku dzieci kolorują kolorowanki.
Na placu przy MBP wystawa prac plastycznych dzieci.
Na scenie przy MBP prezes DKS Renata Buczyńska.
Dzieci na placu zabaw przy MBP w Działdowie.