Europejska Familiada.

Dzisiaj w Mediatece odbyła się Europejska Familiada, którą Nasza Biblioteka zorganizowała w ramach obchodów Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Europejska Familiada oparta była na zasadach popularnego teleturnieju telewizyjnego. W zabawie wzięły udział cztery rodziny reprezentujące działdowskie szkoły (tj. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego, Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły oraz Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi) . Przed rozgrywką uczestnicy zapoznali się z krótką prezentacją o wspólnocie europejskiej, następnie mieli za zadanie odpowiedzieć na 7 familiadowych pytań. Wszystkie pytania dotyczyły Unii Europejskiej. Dziękujemy za fantastyczną zabawę!

Wnętrze biblioteki,mediateka. Grupa uczniów ze SP i Gimnazjum biorą udział w Europejskiej Familiadzie.
Bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.
Bibliotekarka wręcza nagrodę chłopcu za udział w familiadzie europejskiej.
Na placu przed MBP uczniowie biorący udział w familiadzie europejskiej.
Na placu przed MBP uczniowie biorący udział w familiadzie europejskiej.