Zajęcia edukacyjne w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich na lekcję biblioteczną przyszły dzieci z klasy III i ze Szkoły Podstawowej nr 3. Dzieci obejrzały wystawę plakatów prezentujących obiekty w Działdowie dofinansowane dzięki Funduszom Europejskim oraz prezentację na temat Unii Europejskiej. Rozwiązywały także rebus oraz krzyżówkę z informacjami na temat Unii. Wszyscy odrysowali swoje dłonie i napisali z czym kojarzy się Unia Europejska. Na koniec każde dziecko mogło ozdobić farbami do tkanin torbę ekologiczną. Na torbach pojawiły się przepiękne flagi państw europejskich.

Wnętrze biblioteki. Grupa dzieci razem z bibliotekarką Aleksandrą Cybulską ogląda prezentację o unii europejskiej.
Chłopiec z dziewczynką rysują na tablicy z białymi kartkami.
Grupa dzieci wykonuje prace plastyczne.
Plakat dzieci o Unii Europejskiej.
Grupa dzieci wykonuje prace plastyczne.
Grupa dzieci zwiedza oddział dla dorosłych w MBP w Działdowie.
Przy stolikach siedzą dzieci, w dłoniach trzymają flagi z symbolem Dni Otwarte Unii Europejskiej.
Przy stoliku grupa dzieci ogląda prezentację o Unii Europejskiej obok stoi bibliotekarka.
Oddział dla dorosłych w MBP.