Spotkanie Klubu Malucha – grupa „Mądre sówki”.

Wspólnie bawiliśmy się gazetami, które można znaleźć w naszym oddziale. Najpierw czytaliśmy opowiadania z gazety „Kubuś Puchatek”, a potem oglądaliśmy inne gazety, które są u nas dostępne. Uczyliśmy się jak zrobić czapkę czy samolot z gazety. Następnie ze starych gazet robiliśmy wydzierankę, z której powstała sowa.

Wnętrze biblioteki. Na kolorowej wykładzinie siedzą dzieci z bibliotekarką Anią Wiśniewską i przeglądają gazetki dla dzieci.
Cztery sowy wykonane z papieru przez dzieci.
Chłopiec w oddziale dla dzieci.
Chłopiec z dziewczynką bawią się w basenie z piłeczkami.
Dziewczynka w ramionach matki.
Przy stolikach siedzą dzieci z opiekunkami, bibliotekarka Ania Wiśniewska pokazuje dzieciom gazetkę z Kubusiem Puchatkiem.
Dzieci z opiekunkami i bibliotekarką Anią Wiśniewską podczas zajęć w oddziale dla dzieci.
Dzieci z bibliotekarką Anią Wiśniewską podczas zajęć w oddziale dla dzieci.
Przy stoliku siedzi opiekunka i troje dzieci z papierowymi czapkami na głowie.
Przy stoliku siedzi chłopiec z papierową czapką na głowie.
Przy stolikach siedzą dzieci z opiekunkami i bibliotekarką Anią Wiśniewską razem wykonują papierowe czapki z papieru.
Przy stolikach siedzą dzieci z opiekunkami i bibliotekarką Olą Cybulską razem wykonują papierowe czapki z papieru.
Przy stoliku siedzą dzieci z opiekunkami razem wykonują prace plastyczne.