Zajęcia edukacyjne dla klas 4-6 ze Szkoły Podstawowej w Klęczkowie.

Dziś odwiedziły nas dzieci z klas 4-6 ze Szkoły Podstawowej w Klęczkowie. Wysłuchały opowiadań z książek „Rady nie od parady” Małgorzaty Strzałkowskiej oraz „12 ważnych opowieści. Polscy autorzy o wartościach”. Każdy opowiadał o wartości, którą wylosował. Na koniec dzieci na kartkach pisały wartości najważniejsze dla nich i szeregowały je w kolejności od najważniejszej do najmniej ważnej. Dziękujemy za odwiedziny! 🙂

Wnętrze biblioteki. W kole siedzi młodzież ze SP z Klęczkowa razem słuchają opowiadań z książek "Rady nie od parady" Małgorzaty Strzałkowskiej oraz "12 ważnych opowieści.