Spotkanie w ramach DKK z Pawłem Beręsewiczem.

Gościliśmy dziś znanego tłumacza oraz autora powieści, opowiadań i wierszy adresowanych do młodych czytelników – Pawła Beręsewicza. Pisarz w zabawny sposób przy herbatce rozmawiał z dziećmi o książkach, w których poruszał tematy mody, miłości, pieniędzy i kryminalne. Autor zaprezentował także swoją najnowszą książkę „Poczet psujów polskich”. Podczas spotkania można było kupić książki Pana Beręsewicza i zdobyć Jego autograf. Spotkanie odbyło się w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki.

Wnętrze biblioteki, na krzesełkach siedzą dzieci biorą udział w spotkaniu w ramach DKK z Pawłem Beręsewiczem.
Na stoliku stoją książki autorstwa Pawła Beręsewicza.