Zajęcia edukacyjne dla klasy II H ze Szkoły Podstawowej nr 3.

Z okazji Mikołajek dzieci z klasy II h odwiedziły Bibliotekę. Wysłuchały teatrzyku Kamishibai „Pani Zamieć” oraz zrobiły Mikołaja z talerzyka papierowego. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku z okazji dzisiejszego święta. Dziękujemy Wam za wspólną zabawę! 🙂

Wnętrze biblioteki. Przy stolikach siedzą dzieci ze SP NR 3 biorą udział w zajęciach edukacyjnych.
Wnętrze biblioteki. Na krzesełkach siedzą dzieci ze SP NR 3 biorą udział w zajęciach edukacyjnych.
Przy stolikach siedzą dzieci wspólnie wykonują Mikołaja z talerzyka papierowego.
Dzieci ze SP nr 4 słuchają teatrzyku kamishibai "Pani Zamieć".