Promocja książki pt. „Zasmakuj w Warmii – rzecz nie tylko o kuchni”.

Dzisiaj w naszej Bibliotece odbyło się spotkanie promujące książkę „Zasmakuj w Warmii – rzecz nie tylko o kuchni” autorstwa Waldemara Mierzy oraz Krzysztofa Mazurka. Spotkanie poprowadził jeden z wymienionych autorów – Pan Waldemar. Po części promocyjnej przybyli goście mogli spróbować potraw z książki, które przygotowali uczniowie ZS Malinowo. Dziękujemy za mile spędzony czas.

Wnętrze biblioteki, z mikrofonem dyrektor MBP Justyna Lytvyn i gość Waldemar Mierzwa.
Gość Waldemar Mierzwa.
Publiczność zgromadzona spotkanie z autorem książki "Zasmakuj w Warmii - rzecz nie tylko o kuchni" autorstwa Waldemara Mierzy oraz Krzysztofa Mazurka.
Książka pt. ,,Zasmakuj w Warmii''.