Spotkanie Klubu Malucha.

Na dzisiejszych zajęciach spotkały się obydwie grupy. Czytaliśmy opowiadanie pt. „Zebra Tolka”, którego przesłaniem jest to, że zawsze trzeba być sobą. Historia zakończyła się bardzo romantycznie 🙂 Nawiązując do zbliżających się walentynek dzieci z rodzicami i opiekunami wykonali piękne prace z kolorowych serduszek.

Wnętrze biblioteki, przy zielonych stolikach siedzą dzieci razem z opiekunami wykonują prace plastyczne.
Przy zielonym stoliku siedzi dziewczynka z opiekunką razem wykonują prace plastyczną.
Grupa dzieci z opiekunami podczas zajęć w Klubie Malucha, bibliotekarka Ola czyta dzieciom opowiadanie pt. "Zebra Tolka".