Spotkanie DKK Gimnazjum nr 2.

Wczoraj w Bibliotece szkolnej Gimnazjum nr 2 odbyło się spotkanie DKK. Omawiana książka „Ty, fejs i ja” nie bardzo przypadła do gustu klubowiczom. Mimo, że temat związany był z obecnie pardzo popularnym zagadnieniem, jakim jest korzystanie z portali społecznościowych, nie znalazł on zainteresowania u gimnazjalistów zgromadzonych na spotkaniu. W dyskusji skrytykowali postępowanie głównych bohaterów, nie znaleźli u nich cech, które byłby im bliskie. Nie podobało im się, że Emma igra z losem i eksperymentuje z teraźniejszością, ponieważ nie można bezkarnie zmieniać swojego przeznaczenia. Stwierdzili, że sam pomysł na jakim opiera się książka jest ciekawy, jednak jego przedstawienie nie zadowoliło ich.

Wnętrze biblioteki, przy stolikach siedzą uczestnicy klubu DKK GIM nr 2 i omawiają książkę "Ty, fejs i ja" .