Turniej Gier Komputerowych Ferie 2016 – League of Legends.

Wczoraj do późnych godzin popołudniowych trwał Trzeci już Turniej Gier Komputerowych organizowany przez naszą Bibliotekę. 12 drużyn rywalizowało w grze League of Legends. Mediatekę w tym dniu odwiedziło ponad 100 osób, fanów tej gry. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i odwiedzającym, atmosfera była niesamowita. Rywalizacja była bardzo zacięta, ostatecznie jednak zwyciężyła drużyna BLICHTR TRWA, w której w skład wchodzili zwycięzcy z poprzednich edycji. Drugie miejsce zajęła drużyna o nazwie ANTKI ZZA RZEKI. Na ostatnim stopniu podium uplasowała się PETARDA. Nagrody ufundowała Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie, Urząd Miasta Działdowo oraz Starostwo Powiatowe w Działdowie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za przybycie i zapraszamy częściej.

Wnętrze biblioteki. Pięcioro młodych uczestników z dyplomami i nagrodami za udział w turnieju gier komputerowych.