Zakończenie Kursu Komputerowego.

Dzisiaj zakończyła się trzynasta edycja kursu komputerowego. Kurs obejmował 6 czterogodzinnych spotkań. Było to szkolenie z podstaw obsługi komputera : zaczęliśmy od budowy komputera, po czym okiełznaliśmy myszkę. Podłączaliśmy różne urządzenia do komputera, a następnie poznaliśmy historię Internetu. Założyliśmy skrzynki pocztowe i serfowaliśmy po interesujących stronach w sieci. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty i materiały promocyjne od Urzędu Miasta. Bardzo gratulujemy kursantom i życzymy im samych sukcesów w pracy z komputerem. Uwaga! Wkrótce kolejne edycje kursu i nowe typy kursów. Szczegóły w najbliższym czasie.

Wnętrze biblioteki, siedmioro uczestników z certyfikatami ukończenia Kursu Komputerowego oraz prowadząca bibliotekarka Małgorzata Trąmpczyńska.