Szkolenie „Projekty w bibliotekach – działanie i finansowanie”.

Dzisiaj w naszej Bibliotece odbyło się szkolenie pod tytułem „Projekty w bibliotekach – działanie i finansowanie”. Osoby uczestniczące w szkoleniu dowiedziały się czym jest projekt, z jakich elementów się składa oraz kiedy jest innowacyjny. Przećwiczyły z kim warto realizować projekty i dlaczego. Poznały różne ciekawe propozycje projektów bibliotecznych. Dowiedziały się jak wiele jest źródeł finansowania takich projektów, gdzie ich szukać oraz jak wypełniać wniosek projektowy. Dowiedziały się jak sobie radzić z problemami, które występują w pracy z projektami. Szkolenie poprowadziła Elżbieta Maruszczak z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.

Wnętrze biblioteki,mediateka. Przy stolikach siedzą uczestnicy szkolenia pt. "Projekty w bibliotekach – działanie i finansowanie".