Spotkanie Klubu Malucha.

Z okazji ŚWIATOWEGO DNIA MORZA, który przypadał na 17 marca zaplanowaną mieliśmy piracką zabawę dla naszych małych Klubowiczów. Dziś nadrobiliśmy zaległości. We własnoręcznie zrobionych pirackich czapkach szukaliśmy z mapą w ręku skarbu, który był ukryty w bibliotece. Aby trafić do skrzyni pełnej magicznych przedmiotów musieliśmy znaleźć książkę z opowiadaniem „Doskonały pirat”, magiczną rybkę, książkę – statek 3 D i zdobyć pirackie wąsy. Na końcu naszej mapy czekała na nas skrzynia ze skarbami. Po wykonaniu tak trudnych zadań dzieci złożyły piracką przysięgę i zostały pasowane na „prawdziwego pirata”. Ahoj piraci!

Wnętrze biblioteki. Na kolorowej wykładzinie bawią się dzieci wspólnie z bibliotekarką Aleksandrą szukają z mapą skarbu.