Klub Malucha

Mimo wybuchu pandemii i dotychczasowego zawieszenia prowadzonych zajęć, zachowując rygor sanitarny, postanowiliśmy ostatni raz spotkać się z uczestnikami Klubu Malucha. Było nam niezmiernie miło zobaczyć naszych Małych Klubowiczów i ich opiekunów!!! Żeby tradycji stało się zadość czytaliśmy opowiadanie o wakacjach spędzonych nad morzem. Na koniec wręczyliśmy dyplomy i drobne upominki! Wszystkim życzymy udanego letniego wypoczynku! My Was nie zapomnimy i Wy nas pamiętajcie! Do zobaczenia w bibliotece!!!

W parku bibliotekarka Aleksandra Cybulska zorganizowała spotkanie Klubu Malucha. 12 dzieci wraz z opiekunami uczestniczą w spotkaniu. Dzieci trzymają w ręku balony.
W parku bibliotekarka Aleksandra Cybulska zorganizowała spotkanie Klubu Malucha. Dzieci wraz z opiekunami uczestniczą w spotkaniu i  trzymają w ręku balony.
W parku bibliotekarki pani Ania Wiśniewska oraz bibliotekarka Aleksandra Cybulska prowadzą spotkanie Klubu Malucha obok nich na niebieskim kocyku siedzi tata z dwójką dzieci.
W parku bibliotekarka Ania Wiśniewska oraz bibliotekarka Aleksandra Cybulska wraz z trójką maluchów oraz opiekunem siedzą na macie.
W parku bibliotekarka Ania Wiśniewska czyta dzieciom opowiadanie ''Wakacje spędzone nad morzem''. W tle na kocykach siedzą opiekunowie z maluchami.