DKK UTW

6.08.2020 r. (czwartek) przed budynkiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Działdowie. Na spotkaniu omawiano książkę „Lato bez mężczyzn” – Siri Hustveclt. Tytuł książki mógłby sugerować lekką wakacyjną propozycję i choć nie brakuje w niej humoru to słodko-gorzka opowieść o relacjach damsko-męskich, przemijaniu i rodzinie. Mimo iż prym w niej wiodą kobiety to mężczyźni też są tam obecni. Podczas spotkania była okazja do wręczenia nagrody i kwiatów dla Krystyny Sztramskiej, której recenzja książki „Udręka braku pożądania” Janusza L. Wiśniewskiego została nagrodzona w konkursie Instytutu Książki. Dziękujemy za dyskusję.

6.08.2020 r. (czwartek) przed budynkiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Działdowie odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Działdowie. Na spotkaniu omawiano książkę "Lato bez mężczyzn" - Siri Hustveclt. Tytuł książki mógłby sugerować lekką wakacyjną propozycję i choć nie  brakuje w niej humoru to słodko-gorzka opowieść o relacjach  damsko-męskich, przemijaniu i rodzinie. Mimo iż prym w niej wiodą kobiety to mężczyźni też są tam obecni. Podczas spotkania była okazja do wręczenia nagrody i kwiatów dla Krystyny Sztramskiej, której recenzja książki "Udręka braku pożądania" Janusza L. Wiśniewskiego została nagrodzona w konkursie Instytutu Książki.
Przed budynkiem MBP w Działdowie dwie kobiety z Dyskusyjnego Klubu Książki Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Działdowie.