Koduj_PRO

Mamy wspaniałą informację! Nasza biblioteka przystąpiła do programu Koduj PRO. Program prowadzony jest przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Fundację Ligę Niezwykłych Umysłów.
W ramach Koduj PRO biblioteka swoim czytelnikom zapewnia nieodpłatnie:

1. Dostępny lokalnie kurs on-line „Podstawy C++” dla czytelników – poznaj podstawy programowania, dowiedz się co to są zmienne, funkcje, operatory, pętle, warunki, tablice, operacje bitowe, łańcuchy tekstowe. Rozwiązuj praktyczne zadania i sprawdź czy zniesiesz nasze poczucie humoru…
  2. Dostępny lokalnie kurs on-line „Podstawy SQL” dla czytelników – poznaj podstawy baz danych, naucz się wyszukiwać informacje z tabel, sortować wyniki, korzystać z funkcji arytmetycznych, tworzyć, usuwać i modyfikować tabele, dodawać i usuwać rekordy, zagnieżdżać zapytania.

Zapraszamy wszystkich chętnych do poszerzania swojej wiedzy z zakresu programowania!

Plakat MBP w Działdowie zaprasza wspólnie z fundacją liga niezwykłych umysłów i fundacja rozwoju społeczeństwa informacyjnego! KODUJ.PRO. Bezpłatne kursy on-line.