Wizyta dzieci z Przedszkola nr 1

Dzieci z Przedszkola nr 1, grupa Jeżyków uczestniczyły w zajęciach pt. „Droga książki od autora do czytelnika”. Podczas lekcji pokazaliśmy prezentację o etapach powstawania książki i zaprezentowaliśmy różnorodność książek zgromadzonych w naszej bibliotece. Na koniec zajęć dzieci zrobiły własne zakładki do książek, które mamy nadzieję dziś wieczorem zasną w czytanej bajeczce.

Wnętrze biblioteki. Na pufach siedzi grupa dzieci z Przedszkola  nr 1, grupa Jeżyków uczestniczy w zajęciach pt. "Droga książki od  autora do czytelnika". Zajęcia prowadzi bibliotekarka Ania Wiśniewska.