Klub Wakacyjnej Książki

W ramach projektu „(Nie) Zwykła Biblioteka” zapraszamy do uczestnictwa w „Wakacyjnym Klubie Książki”! Spotkanie odbędzie się 29 lipca 2021 roku o godz. 16.00 przed budynkiem Miejskiej biblioteki Publicznej w Działdowie (jeśli warunki pogodowe nie będą sprzyjające spotkanie odbędzie się w bibliotece).
Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w Wakacyjnym Klubie Książki powinny:
• zgłosić się do Biblioteki
• odebrać książkę „Zrozumieć Mazury”
• przeczytać książkę
• przyjść na spotkanie, które obędzie się 29.07.2021 o godz. 16.00
• w miłej atmosferze przy filiżance kawy i ciastku dyskutować, dzielić się wrażeniami na temat przeczytanej lektury.

Z uwagi na treść książki, spotkanie skierowane jest dla osób dorosłych .

Projekt „(Nie)Zwykła Biblioteka” uzyskał dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” oraz logotypu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Plakat, dużymi literami napis Klub Wakacyjnej Książki, data i miejsce spotkania oraz loga organizatorów