Lokalny Klub Kodowania dla ZS nr 2 w Narzymiu

Naszą bibliotekę po raz pierwszy odwiedzili dziś uczniowie kl. IV b z Zespołu Szkół nr. 2 im. Jana Pawła II w Narzymiu. Wizytę rozpoczęli od zwiedzania całej biblioteki po czym w Mediatece odbyły się zajęcia z programowania ozobotów i storytellingu. Każda z grup stworzyła swoją własną historię, której głównymi bohaterami były robociki. Było twórczo, kolorowo i bardzo pracowicie. Dziękujemy Wam za to przemiłe spotkanie i zapraszamy do odwiedzania naszej biblioteki.

Na stoliku 6 ozobotów udekorowane przez dzieci z Zespołu Szkół nr. 2  im. Jana Pawła II w Narzymiu.
Uczniowie kl. IV b  z Zespołu Szkół nr. 2  im. Jana Pawła II w Narzymiu biorą udział w warsztatach z programowania ozobotów, rysują im trasę.